Kėdainių SJMC neformaliojo vaikų švietimo skyrius švenčia tradicinę kūrybos dieną

2022-06-03 By SMCadm Off

KASMET PASITIKDAMAS IR PALYDĖDAMAS BIRŽELIO 1-ĄJĄ, TARPTAUTINĘ VAIKŲ GYNIMO DIENĄ, KĖDAINIŲ SJMC NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO SKYRIUS ŠVENČIA TRADICINĘ KŪRYBOS DIENĄ. ŠĮMET JĄ PAŽYMĖJOME KKC VILAINIŲ SKYRIAUS AKTŲ SALĖJE.

Dėkoju šių jaukių kultūros namų šeimininkei Vitalija Augulienė už svetingumą ir idėjos įgyvendinimą, visiems, šventę surengusiems, mus pasveikinusiems, aktyviai dalyvavusiems mūsų bendros metinės veiklos įsivertinime: direktorei Irinai Jančiukienei už pagarbą kiekvienam, skatinimą kūrybiškai įgyvendinti veiklas ir modernizuoti ugdymo aplinką, profesionaliems skyriaus kolegoms mokytojams Aistei , Laimai, Rūtai, Linui, Audriui, Edgarui, Rimantui, Birutei, Ilmai, Dainiui už sėkmingą, programų įgyvendinimą, patrauklų, šiuolaikišką ugdymo proceso organizavimą ir nuoširdų bendradarbiavimą dalijantis patirtimis, mūsų šauniems mokiniams, pasirinkusiems mūsų centre organizuojamas veiklas, nuosekliai ugdantiems kompetencijas ir jas taikantiems praktinėse veiklose, saviraiškoje pasiekiant aukštų rezultatų dalyvaujant konkursuose, parodose, varžybose, savanorystėje, mokinių tėveliams, pasitikintiems mūsų programų įgyvendinimo kokybe ir skaitlingai dalyvaujantiems Kūrybos dienose, kolegai Edgarui už renginio įgarsinimą ir partnerystę kūrybiškai pasidalinant šventės konferansje pareigas, ūkio personalo darbuotojams Ričardui, Viktorui, Vidmantui, padėjusiems šventės organizaciniuose darbuose.

Kokios nuostabios mokinių kūrybinių darbų parodos, parengtos mokytojų Aistės, Laimos, Audriaus ir Lino drauge su mokiniais!

Su tokia entuziastinga, darnia komanda dirbti- naudinga, linksma ir nenuobodu- ir kalnus nuversti galima!

Nuoširdžiai dėkinga Skyriaus metodinės grupės pirmininkei Aistė Kanapeckaitė-Čerenkoviene už turiningą, informatyvų pasidalijimą mintimis, fotoreportažu- gerą žinią apie Kūrybos dieną. Birželį dar mokysimės, vertindami sėkmes ir planuodami vizijas naujiems mokslo metams.

Laukia atostogos ir saulėtos vasaros polėkių kupinas poilsis, įdomus laisvalaikis. Laimingo, sveiko, saugaus, įspūdingo, kūrybiško laiko visiems! Teišsipildo visi lūkesčiai ir svajonės!

Pagarbiai

NVŠS vedėja Alma Jociuvienė