ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMAS

2022-09-01 By SMCadm Off

ATVIRŲ DURŲ DIENA

Rugsėjo 1-ąją Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Atvirasis jaunimo centras pasitiko plačiai atvėręs duris!

Į kvietimą apsilankyti ir susipažinti su teikiamomis paslaugomis susirinko gausus būrys jaunuolių. Buvo smagu susipažinti su naujais lankytojais ir susitikti su senais draugais. Visi tilpo ir susirado kiekvienam įdomią susitikimų vietą.

Renginys įgyvendintas pagal projekto „Jaunimo erdvė be standartų“, finansuojamo Europos socialinio fondas ir Kėdainių rajono savivaldybės, planą. Projekto savanoriai nepaliko nei vieno dalyvio be dėmesio ir atsakė į visus rūpimus klausimus. Jaunimo darbuotojai organizavo pramoginius žaidimus, bendravo ir teikė informaciją apie būsimas veiklas.

Tikimės, kad nauji mokslo metai atneš dar daug pozityvių emocijų ir galėsime mėgautis bendravimu, bendradarbiavimu ir buvimu kartu!

Projekto įgyvendinimo komandos informacija

PROJEKTO „DRAUGIŠKA SENJORAMS BENDRUOMENĖ“ REZULTATAI: kultūrinės – edukacinės išvykos

Atitinkamai organizuota sociokultūrinė raiška padeda sutelkti žmones, sukurti bendruomeniškumo atmosferą, stiprinti bendruomenės narių pasitikėjimą, saugoti bendras vertybes, sukuriant erdvę kiekvienam asmeniui savo sugebėjimams ir talentams atskleisti. Meninės veikos metodų integravimas duoda teigiamą įtaką bendruomenės narių santykiams, jų reikmėms, interesams ir sutelkia juos į darnesnę bendruomenę. Meninė, kūrybinė veikla suteikia pozityvių jausmų, skatina bendravimą kūrybiniame procese, palengvina adaptaciją bendruomenėje. Galimybė panaudojant meninės – kultūrinės raiškos priemones išreikšti susikaupusius išgyvenimus, leidžia senyvo amžiaus žmogui pamatyti kokie išgyvenimai jį valdo, juos atpažinti ir išmoki juos tinkamai reikšti ne užsiėmimuose, bet ir gyvenime. Bendra veikla skatina komunikavimą ir bendradarbiavimą, tai jau ir yra žingsniai į socializaciją.

Siekiant patenkinti tikslinės grupės dalyvių meninės saviraiškos, bendravimo ir bendradarbiavimo ir kitus sociokultūrinės veiklos poreikius, įgyvendinant Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro projektą „Draugiška senjorams bendruomenė“, finansuojamą Europos socialinio fondo ir Kėdainių rajono savivaldybės, buvo organizuoti 5 išvažiuojamieji renginiai – kultūrinės ir edukacinės išvykos į muziejus, teatrus, dalyvaujant išvažiuojamosiose edukacinėse ir tautinio paveldo programose: 2 kelionės į Vilnių: Lietuvos nacionalinis muziejus, Gedimino kalnas, Vilniaus gynybinės sienos bastėja, kelionė į Kauną (Kauno dramos teatras), kelionė į Uteną, Molėtus (Etnokosmologijos muziejus), kelionė į Klaipėdą (pažintinė kelionė su gidu). Išvykose dalyvavo virš 100 dalyvių.

Projekto įgyvendinimo komandos informacija