Nuotolinis mokymas suaugusiųjų klasėse

1 žingsnis:
Prisijunkite prie virtualios mokymo aplinkos MOODLE šiuo adresu: https://smckedainiai.vma.lm.lt

2 žingsnis:
Įrašykite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos Jums suteikė atsakingas Centro darbuotojas. Jeigu jų neturite ar pamiršote, kreipkitės tel. (8 601) 04795, el. paštais:  vaiva.siutiliene@gmail.com,   jadvyga.sudikiene@gmail.com

3 žingsnis:
Prisijungus prie virtualios mokymo sistemos MOODLE, jums atsiveria toks langas kuriame išvardinti mokomieji dalykai:

Pasirinkite ir paspauskite norimo mokomojo dalyko nuorodą.
Atsiveria pasirinkto mokomojo dalyko langas, kuriame rasite daug naudingos informacijos: kiekvienos savaitės mokomosios medžiagos teorinė dalis, papildoma medžiaga, įrašyta vaizdo pamoka atitinkama tema – visa tai perskaitę ir išklausę, Jūs galėsite atlikti įkeltas praktines užduotis, testus ir pan.

Centre nuolat vyksta nuotolinio mokymo konsultacijos, todėl kviečiame Jus atvykti pas mus (S. Dariaus ir S. Girėno 52, Kėdainiai. Kreipkitės į Suaugusiųjų skyriaus vedėją.

Pastaba:
Jeigu Jums nepavyksta pamatyti jokios informacijos ir gavote pranešimą, kad pačiam registruotis į šitą kursą negalima, tai pasitikrinkite, ar per neapdairumą neapsilankėte kitoje klasėje. Jūs esate priregistruotas tik prie tos klasės, į kurią priimtas(-a).

Moodle prisijungimas iš užsienio