KVIEČIAME SENJORUS REGISTRUOTIS Į SVEIKATINGUMO STOVYKLĄ!

2021-03-09 By SMCadm Off

Jau antrus metus iš eilės  Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro projekto „Draugiška senjorams bendruomenė“, finansuojamo Europos socialinio fondo ir Kėdainių rajono savivaldybės, dalyviai vyksta į Palangą, kur stiprina sveikatą ir kaupia energiją žiemai. Dalyviams suteikiama galimybė pajusti judėjimo džiaugsmą pristatant įvairias fizinio aktyvumo veiklas, organizuojant ištvermės žygius, surengiant bendravimo ir bendradarbiavimo vakarones, pokalbius, diskusijas, dalyvių talentų pristatymus.

Jau praeitą rudenį Trečiojo amžiaus universiteto senjorai įkvėpė sveikatos ir mokslo metus pradėjo prie jūros: keliavo, statė akmenų balansavimo skulptūras, mankštinosi.

Šiais metais sveikatingumo/judesio meno ir socialinių ryšių užmezgimo stovyklos renginiai planuojami rugsėjo mėn. Kviečiame registruotis senjorus, pageidaujančius dalyvauti fizinio aktyvumo veiklose ir dvi dienas praleisti prie jūros. Ankstesnės stovyklos dalyviai siunčia emocijas iš renginių ir primena nepraleisti puikios progos kartu išbandyti naujas fizinės ir psichinės sveikatos stiprinimo formas.

Projekto įgyvendinimo komandos informacija