PAVASARĮ TAU STUDENTAI PASITIKO DAINOMIS

2022-04-15 By SMCadm Off

Į draugystės popietę susirinko ne tik Kėdainių trečiojo amžiaus universitetų bendruomenės, bet ir Kėdainių rajono senjorus vienijančių nevyriausybinių organizacijų nariai, ir svečiai iš Alytaus – miesto senjorų romansų ansamblio „Pavakarys“ artistai. Susitikimo dalyvius sveikino Kėdainių miesto meras Valentinas Tamulis, Kėdainių Šv. Jurgio bažnyčios klebonas – kun. Artūras Stanevičius, Kėdainių SJMC direktorė Irina Jančiukienė, Trečiojo amžiaus universitetų Kėdainiuose vadovės Jūratė Vaitonienė ir Gražina Jedemskienė, muzikinius linkėjimus siuntė dainininkas Kęstutis Valionis.

Kėdainių miesto istoriją ir šiandieną trumpai pristatė ir apibendrino Kėdainių Daugiakultūrio centro direktorė Audronė Pečiulytė. Kaip senjorai ir skirtingų tautų žmonės randa bendrą kalbą, taip pat apie bendradarbiavimo skatinimo ir plėtros galimybes, kartu su tautinių mažumų atstovais prie arbatos puodelio diskutavo Kėdainių Trečiojo amžiaus universitetų vadovės ir dalyviai. Renginyje netrūko dainų ir nuoširdžių šypsenų. Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro TAU muzikinės grupės „Giedra“ nariai ir jų vadovė Aldona Sasnauskienė džiaugėsi užsimezgusia draugyste ir derino naujus susitikimus.

Renginiai įgyvendinami pagal Kėdainių SJMC projektą „Draugiška senjorams bendruomenė“, remiamą Europos socialinio fondo ir Kėdainių rajono savivaldybės.

Projekto įgyvendinimo komandos informacija