Sveikatą stiprinanti mokykla

2023-05-02 By SMCadm Off

Jaunimo skyriaus mokiniai su mokytojomis dalyvavo Nacionaliniame renginyje „Sveikatą stiprinančių mokyklų banga per Lietuvą 2023“. Minint sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 30-metį, Kėdainių švietimo pagalbos tarnyba, inicijavo gražų renginį mieste. Dalyvavo rajono švietimo įstaigos su savo ugdytiniais.

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre skatinamas kiekvieno bendruomenės nario įsitraukimas į aktyvią sveikatinimo veiklą. Centre sukurta saugi ir sveikatai palanki aplinka. Propaguojamos inovatyvios sveikatos idėjos, ugdomi mokinių sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo įgūdžiai. Didelis dėmesys skiriamas mokinių fizinės, psichinės, socialinės sveikatos ugdymui, skatinimui rinktis sveiką gyvenimo būdą.

L. Vilčinskaitė, biologijos mokytoja, sveikatingumo ugdymo būrelio „Sveikatos keliu“ vadovė