Apskritojo stalo diskusija

2023-01-01 By SMCadm Off

Gruodžio mėnesį Suaugusiųjų ir jaunimo skyriuje įvyko apskritojo stalo diskusija „Ugdymo(si) aplinka, formos ir metodai: problemos ir sprendimai“.

Visi kartu kūrėme šventišką aplinką. Išsakėme savo problemas su kuriomis susidūrėme šiais metais. Galėjome pasimokyti iš kolegų patirties ir „pasimatuoti“ naujus metodus. Jadvyga Sudikienė parengė pranešimą ,,Įvairios mokymo(si) strategijos ir metodai, padedantys mokiniui sėkmingai ugdytis mokėjimo mokytis kompetenciją“. Centro direktorė Irina Jančiukienė pasidžiaugė nuveiktais darbais, supažindino kokie iššūkiai laukia ateityje.

Visi džiaugėmės jaukia atmosfera, puikia nuotaika, buvimu kartu ant Naujųjų metų slenksčio.

Suaugusiųjų ir jaunimo skyriaus metodinės tarybos pirmininkė   Vilma Jasiulevičienė.