ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMAS

2022-12-23 By SMCadm Off

GIESMĖMIS SUŠILDYTAS VAKARAS

Kėdainių SJMC Trečiojo amžiaus universiteto senjorai 2022-uosius palydėjo jaukiame susibūrime, kuriame netrūko muzikos ir giesmių, širdžiai mielų palinkėjimų, paskutinių metų apibendrinimų ir naujų susitikimų planų.

Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Draugiška senjorams bendruomenė“ komanda pristatė projekto įgyvendinimo rezultatus ir įsimintiniausias akimirkas iš renginių, kurie suteikė įvairiapusiškas galimybes senjorų bendravimui ir bendradarbiavimui, saviraiškos plėtrai ir įsitraukimui į visuomeninę veiklą.

Kartu su TAU lektore Sandra Rimkuviene dalyviai degustavo sveikatą stiprinančias arbatas, užplikytas pagal senolių receptus. Kitoje grupėje psichologė Ramunė Ūsė supažindino su relaksacijos technikomis ir aromaterapijos principais, bei galimybėmis tokiu būdu atsipalaiduoti namų sąlygomis.

Aplinką puošė mokytojos Elvyros Skeivienės ir meninės saviraiškos dalyvių pagaminti advento vainikai, o šventinę nuotaiką kūrė Aldonos Sasnauskienės vadovaujamos muzikinės grupės ir svečių atliekamos Kalėdinės giesmės.

PUIKI VIETA KOMANDOS FORMAVIMUI

Kėdainių SJMC Atvirajame jaunimo centre „LANG‘as“ įkurta populiari pramoga Pabėgimo kambarys „Pojūčių laboratorija“ yra puiki vieta komandos formavimui, žinoma, kai toje kelionėje lydi profesionalai… Tokiais tapo Europos socialinio fondo finansuojamo projekto „Jaunimo erdvė be standartų” savanoriai, kurie Kėdainių SJMC rado įvairiapusišką erdvę saviraiškai ir kompetencijų tobulinimui, o svarbiausia – supratimą, kad bet kuriame amžiuje gali būti naudingas bendruomenei.

Tuo įsitikino čia apsilankę Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniai ir mokinių tarybos kuratorė Irma Žukienė. Mokytoja prisipažino, jog nežino kitos vietos Kėdainiuose, kur mokiniai būtų taip laukiami.

„Moksleiviai grįžo daugiau susitelkę, labiau organizuoti, vieningesni“, – pastebėjo Irma Žukienė kartu su Kėdainių SJMC jaunimo neformaliojo ugdymo organizatore Ramune Ūse ir jaunimo savanoriais Atvirajame jaunimo centre vedusi netradicines pamokas. „Tai buvo „super“!“, – po apsilankymo Pabėgimo kambaryje prie baro kepdami picas dalijosi įspūdžiais ir susitikimo dalyviai.

O mes sakome: „ATEIK IR PAMATYSI!”