ES FINANSUOJAMŲ PROJEKTŲ ĮGYVENDINIMAS

2022-05-25 By SMCadm Off

PARODYK, KĄ MOKI

Kėdainių SJMC Trečiojo amžiaus universiteto dainininkai ir artistai laukiami visose bendruomenėse! Įgyvendinant Europos socialinio fondo finansuojamą projektą „Draugiška senjorams bendruomenė“ vykusiuose mokymuose „Parodyk, ką moki“, dalyviai generavo idėjas, išbandė save įvairiuose saviraiškos srityse: muzikinės dramos, sceninės interpretacijos, muzikos ir dainavimo. Užsiėmimuose kilusios naujos iniciatyvos pristatomos bendruomenei, nuolat įgyvendinamos Trečiojo amžiaus universiteto planuojamose Taikomojo meno ir dailės fakulteto veiklose.

Tuo pagrindu susikūrusio Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo  mokymo centro TAU moterų  ansamblio „GIEDRA“ ir muzikinės dramos studijos dalyviai, vadovaujami energingos režisierės Aldonos Sasnauskienės aktyviai gastroliuoja po įvairias Kėdainių rajono bendruomenes, lankosi svečiuose ir kituose miestuose.

Jų atliekami  Kėdainių  krašto romansai jau skambėjo pas bendraamžius JURBARKE, vietinės samariečių  bendrijos 30-mečio  šventėje, o muzikinės dramos studijos teatrinės improvizacijos „NEI VELNIAS, NEI GEGUTĖ…“ artistai privertė nusišypsoti į pasirodymą susirinkusius Trečiojo amžiaus universiteto ir Kėdainių neįgaliųjų draugijos narius mieste, taip pat ir kaimo bendruomenių aktyvistus rajone.

Projektų įgyvendinimo komandos informacija

VASARA ATIDARĖ JAUNIMO GALIMYBIŲ MUGĘ

Kėdainių regione Suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras, atstovaudamas Europos jaunimo informacijos tinklą (Eurodesk Lietuva) Kėdainių regione, šiemet prisijungė prie informacinės kampanijos „Dalinkis vasara“, kurios metu socialinėje erdvėje viešinamos naujienos jauniems žmonėms apie sezoninį darbą, savanorišką veiklą, neformalias mokymosi galimybes, bei projektines veiklas veiklas. Šią savaitę Kėdainių SJMC inicijavo renginį – nuotolinį  jaunimo ir darbo bei savanoriškos veiklos konsultantų susitikimą „Galimybių mugė“.

Jame be Eurodesk atstovų iš Kėdainių SJMC dalyvavo Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento Kėdainių skyriaus Jaunimo darbo centro konsultantas, Savanorišką veiklą organizuojančio (SVO) Kėdainiuose Labdaros ir paramos fondo bei vaikų dienos centro „Tavo svajonė“ vadovas, Kėdainių rajono mokinių tarybos nariai, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro savanoriai.

Savanoriaujant Kėdainių SJMC Atvirojoje jaunimo erdvėje galima įgyti vadovavimo jaunimo grupei, renginių organizavimo, veiklos viešinimo, laisvalaikio užimtumo planavimo, tolerancijos, bendravimo ir bendradarbiavimo  patirties ir įgūdžių. Šia galimybe jau pasinaudojo 15 projekto „Jaunimo erdvė be standartų“, finansuojamo Europos socialinių fondo, dalyvių. Šiuo metu jie prisideda prie projekto įgyvendinimo padėdami organizatoriams įvairiose veiklose.

Ramunė Ūsė, savanorių kuratorė