Tarpklasinės stalo teniso varžybos

2022-04-08 By SMCadm Off

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centre stalo tenisas neužmirštas. Du kartus per mokslo metus vyksta šios sporto šakos varžybos. Stalo tenisas labai mėgstamas tarp mokinių. Pasaulinei stalo teniso dienai paminėti balandžio 7 dieną buvo surengtos tarpklasinės stalo teniso varžybos, kurios vyko Atvirųjų jaunimo erdvių patalpose.  Mokiniai buvo aktyvūs ir noriai varžėsi dėl pirmų – trečių vietų. Kurie dar neįgudę šioje rungtyje, taip pat buvo laimingi. Jie įgavo naujų potyrių, naujos patirties. Norint gerai atmušti kamuoliuką, reikia atidžiai stebėti greitus varžovo judesius ir atsakyti tuo pačiu. Stalo teniso žaidimas reikalauja didelio susikaupimo, dėmesio koncentracijos, taktiško žaidimo, vikrumo.

Po atkaklios kovos tarp 9 klasės mokinio Martyno Knivos ir 10 klasės mokinio Lauryno Butkaus, pirmąją vietą iškovojo Martynas. Antroji vieta atiteko Laurynui. Trečiąją vietą iškovojo 9 klasės mokinys Dominykas Šalkauskas.

Už bendradarbiavimą noriu padėkoti neformaliojo ugdymo Atvirojo jaunimo centro „LANG*as organizatorei Ramūnei Ūsei.

KSJMC Fizinio ugdymo mokytoja Jolanta Jakienė