Vienintelė merginų komanda varžybose

2023-05-23 By SMCadm Off

2023 m. gegužės 18 d. Smalininkų technologijų ir verslo mokykloje, Jurbarko rajone, vyko Automobilių jaunųjų vairuotojų varžybos.

Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centro Vairavimo mokykla jau daug metų dalyvauja šiose Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ sudėtinės dalies tradicinėse varžybose. Jos skirtos 17-19 metų amžiaus moksleiviams.

Varžybų tikslas – mokyti jaunuosius vairuotojus saugaus, atsakingo ir pagarbaus elgesio kelyje, Kelių eismo taisyklių, tobulinti automobilio vairavimo įgūdžius.

Varžybas organizuoja AB Lietuvos automobilių kelių direkcija, vykdo UAB „Coagency“. Šiais metais varžybose dalyvavo septynios komandos. Varžybos dinamiškos, įdomios, įvairiapusiškos. Vyko ir edukacinė programa.

Šiais metais Centrą atstovavo Kėdainių šviesiosios gimnazijos 3e klasės mokinės Rusnė Leikutė ir Milda Rimkutė, 4a klasės mokinė Laura Adukauskaitė bei Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos 3d klasės mokinė Džestina Dirsytė. Varžybose ši komanda buvo vienintelė sudaryta tik iš merginų.

Kėdainietės niekuo nenusileido vaikinams figūrinio automobilio vairavimo, autoestafetės, KET teorijos testo ar „Protmūšio“ rungtyse.

Susumavus rezultatus Centro komanda užėmė ketvirtąją vietą.

Gimnazistės įgijo įgūdžių ir patirties, kuri bus reikalinga saugiam kasdieniam vairavimui.

Centro komandos vadovas, vairuotojų mokytojas ir vairavimo instruktorius

Rimantas Tepcovas